Simulacija predsjedničkog sučeljavanja i izbornog dana koji organizuju profesori i studenti Odsjeka za komunikologiju u sklopu predmeta Izborne kampanje

Pozivamo Vas da u petak 12.01.2018. u 11:00 h u amfiteatru Fakulteta humanističkih nauka u Mostaru prisustvujete simulaciji predsjedničkog sučeljavanja i izbornog dana, koji organizuju profesori i studenti Odsjeka za komunikologiju u sklopu predmeta Izborne kampanje.

Simulaciju predsjedničkog sučeljavanja otvorit će direktor Konrad Adenauer –a, Dr. Karsten Dümmel i održati kratki motivacijski govor na temu „Zašto je važno da mladi participiraju u izbornom procesu“.

U proteklih 15 sedmica studenti su kroz praktičnu nastavu izučavali kompleksne procese planiranja, realizacije i upravljanja izbornim kampanjama. Posljednja i najvažnija vježba podrazumijevala je pripremu kandidata za predsjedničko sučeljavanje i organizaciju izbornog dana na kojem će prezentovati rezultate tromjesečnog rada.