Naučni skup o Mirku Kovaču i Aliji Isakoviću

Čast nam je pozvati Vas na Naučni skup „Slovo o Aliji Isakoviću i Mirku Kovaču“ koji  se održava u četvrtak, 19.4. i petak, 20.4.2018. godine u Amfiteatru Fakulteta humanističkih nauka Univerziteta „Džemal Bijedić“ u Mostaru, a u organizaciji Fakulteta humanističkih nauka Univerziteta „Džemal Bijedić“ u Mostaru, Instituta za jezik Univerziteta u Sarajevu i Udruženja građana Slovo Gorčina u Stocu. Detaljan program dvodnevnog naučnog skupa nalazi se u prilogu.

Posebno nam je zadovoljstvo pozvati Vas na promociju romana Damira Ovčine pod naslovom „Kad sam bio hodža“, nagrađenog književnom nagradom Mirko Kovač. Promocija spomenutog romana održat će se u četvrtak, 19.4.2018. godine u 19:00 sati u Ćorovića kući, a učestvuju: Damir Ovčina, Irma Marić, Dijana Hadžizukić, Aida Džiho-Šator i Lejla Žujo-Marić.

Radujemo se Vašem dolasku!